HAKKIMIZDA
Teknik Öğretmen Tevfik Tuğral tarafından 2005 yılında kurulmuş olup Bakır, Bronz, Pirinç, Alüminyum mamüllerinin dökümünü yapmaktadır.
 
Malzemelerin ve kullanım yerlerinin doğru olarak seçilmesinde, fiziksel ve mekanik özelliklerinin, çalışma yerlerine etkisi göz önüne alınarak en uygun ve ekonomik malzeme seçimi konusunda bütün imkanlarımızla endüstri ve sanayi kuruluşlarına hizmet vermekteyiz.
 
Gelişmekte olan ülkemize ayak uydurarak sadece teknolojimizi sürekli değiştirmekle kalmayıp satış sonrası kaliteli hizmetle de üstümüze düşen görevi yerine getirme sorumluluğuna sahibiz.
 
Ürün ve satış sonrası verilen hizmeti sürekli geliştirmek için insan kaynaklarına ve çalışanlarımızın eğitimine büyük önem vermekteyiz.
 
KALİTE POLİTİKAMIZ
Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini;
siparişlerimizi zamanında teslim ederek,
uygun fiyat avantajı sağlayarak , 
kaliteli ürün ve hizmetler sunarak
ve sürekli iyileştirme temeline dayalı olarak karşılamaktır.
 
VİZYON
Sektöründeki teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek öncü, yenilikçi, kaliteli ürün ve hizmetleri ile yurt içinde ve yurtdışında tercih edilen bir marka olmaktır.
 
MİSYON
Müşteri ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda, döküm sektöründeki en güncel ve gelişmiş teknolojileri takip ederek kalitemizi en üst düzeye taşımak ve sektördeki değişime ve gelişime öncülük etmek amacımızdır.

   
 

TUĞRAL DÖKÜM HAFİF METALLER DÖKÜM SANAYİİ
telefon bilgisi
0 224 443 01 70 - 0 224 449 03 40
adres bilgisi
Fabrika : Başköy Şose altı Mevkii Dökümcüler Sitesi D 7 Sk No:12 Nilüfer / BURSA - Şube:Üçevler Mh. Nilüfer Ticaret Merkezi 70. Sk. No:79-81 Nilüfer - BURSA

Bugün:63 

Tekil:10124 

Aylık:421  

Toplam Ziyaret:120034 

www.tugraldokum.com © 2019